Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Yaşam Alanlarınız İçin Profesyonel Hizmet 

Gelişen toplum, şehirleşme ve artan nüfus, insanları ortak yaşama alanlarına yöneltmiştir. Ortak yaşam alanları da bir takım sorunları beraberinde getirmiştir. Bu sorunların çözümü için profesyonel hizmet anlayışı ortaya çıkmıştır ve binalar, siteler, rezidanslar hizmet alımı yoluna girmiştir. Şeffaf ve güvenirlik ilkesi ile yola çıkan firmamız bu hizmeti profesyonel anlayış ile sizlere sunmaktadır.

HAS Kayseri Bina Yönetim Hizmetleri profesyonel yöneticilik hizmetleri sunmaktadır. Binaların ihtiyacı olan yönetim hizmetlerini HAS Bina Yönetim Hizmetleri olarak tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz ile sizin için çok daha kolay hale getiriyoruz. 

HAS Kayseri Bina Yönetim Hizmetleri güvenlik hizmetleri ile site ve apartman yönetimi tarafından gerekli izinlerin alınması halinde güvenlik personeli istihdamı sağlamaktadır. Apartman ve sitelerin güvenlik ihtiyaçları için en iyi çözümler HAS Bina Yönetim Hizmetleri farkı ile sizlere ulaşıyor. 

HAS Kayseri Bina Yönetim Hizmetleri 'nden en önemlisi apartman ve sitelerin kanuni zorunlulukları, mühendislik ihtiyaçları, gelir gider hesapları ve kayıtları ile planlarının hazırlanmasıdır. HAS Bina Yönetim Hizmetleri tarafından apartman ve sitelerin defter ve kayıtları hazır tutularak üyeleri istenildiği takdirde sunulmaktadır. Bunun yanında yönetimlerin bir diğer sorunu olan aidat ödemeleri konusunda yönetime yardımcı olmaktadır. Aidat toplamalarını yönetim adına yapan HAS Bina Yönetim Hizmetleri ödeme yapmayan sakinler ile yönetim arasında öncelikli olarak pro-aktif yaklaşım sergileyip uzlaşmacı tavır ile sorunları çözmektedir. Binaların gelir gider tabloları ile gelecek yılın planları yine HAS Bina Yönetim Hizmetleri tarafından üyelere sunulmaktadır. 

HAS Kayseri Bina Yönetim Hizmetleri tarafından apartman ve sitelerin temizlik işleri eğitimli ve uzman personele yaptırılmaktadır. Apartman ve site temizlikleri talepler doğrultusunda titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Temizlik işlerini sorun etmekten çıkaran apartman ve site sakinleri en kaliteli hizmeti profesyonel bir şekilde almaktadır. 


HAS Kayseri Bina Yönetim Hizmetleri sizlere profesyonel çözümler sunuyor. HAS Bina Yönetim Hizmetleri’ nin hizmetlerinden faydalanın. Misyonumuz 
Üstlendiğimiz sosyal sorumluluk ve yüksek görev bilinci ile bina yönetim hizmetlerini etkin bir şekilde yerine getirerek müşteriye profesyonel hizmet vermek.

Vizyonumuz
Mali ve Hukuksal alanda profesyonel olup Türkiye‘ nin öncü yönetim ve danışmanlık firması olmak