Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

1-YÖNETİM DANIŞMANLIĞI
Kayseri bina yönetim firması olarak; Apartman, Site yada İş Merkezinizin gelir ve gider paylaşımlarını, ilgili kanunların üzerinize yüklediği sorumlulukları düşünmeyeceksiniz. Sizleri bu yükten kurtarıyoruz.

2-MALİ DANIŞMANLIK
Kayseri bina yönetim firması olarak; İhtiyacınız duyduğunuzda asansörcü, elektrikçi, tesisatçı vb. gibi ustaları aramayacak, ödemelerini düşünmeyecek, yapılan işlerin sorumluluğunu taşımayacaksınız.
Ortak kullanım alanlarının (çatı, merdiven boşluğu, dış cephe gibi) bakım, onarım ve yenileme çalışmaları için firma aramak zorunda kalmayacak, uygun teklifler almak için uğraşmayacaksınız.

4-İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ
Bilindiği üzere 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa göre Kat Malikleri; İşveren, Yönetici; İşvere Vekili, Görevli(Kapıcı) ise Çalışan konumundadır. Bununla birlikte yasanın yüklemiş olduğu bir çok sorumluluklar vardır. Risk Değerlendirmesi, Acil Durum Eylem Planı hazırlanması, çalışanların eğitimi, çalışanın işe giriş sağlık muayenesi ve Temmuz 2017 sonrası İş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi bulundurma zorunluluğunuz vardır. Firmamız bünyesinde bulunan İş Güvenliği Uzmanı sayesinde dilediğiniz zaman danışmanlık hizmeti ve indirimli hizmet alabileceksiniz.

5-MUHASEBE İŞLEMLERİ
İşletme projesi, bilanço hazırlamak gibi uğraştırıcı ve yorucu işlerle uğraşmayacaksınız.
Defterlerinizin yıllık noter tasdiki ile uğraşmayacaksınız.
Çalışanınıza kıdem tazminatı fonu ayrılması gibi konuları dert etmeyeceksiniz.
Çalışanlarınızın SGK, işe giriş bildirgelerini, aylık SGK bildirgelerini düzenlemekle uğraşmayacaksınız.
Çalışanlarınızın işe giriş ve çıkışlarında Bölge Çalışma Müdürlüklerine verilecek resmi evrakları tanzim etmekle uğraşmayacaksınız.

6-AİDATLARIN TAHSİL EDİLMESİ
Kayseri bina yönetim firması olarak; aidatların tahsili için komşularınızın kapısında beklemeyecek makbuz düzenlemek zorunda kalmayacaksınız.

7-BÜTÜN BU İŞLEMLERİN ONLİNE OLARAK TAKİBİ VE DENETİMİ
Kayseri bina yönetim firması olarak; Apartman, Site yada İş Merkezinizin giderlerini kayıt ve kontrol altına almakla uğraşmayacak, denetimlerini şeffaf bir şekilde siz yapacaksınız.